Голкіпер Масальскіс: «Лада» по справі поступилася «Ак Барсу» в матчі КХЛ

У понеділок «Лада» поступилася «Ак Барсу» у домашньому матчі регулярного чемпіонату КХЛ з рахунком 1:4 (0:2, 0:2, 1:0). Незважаючи на чотири пропущені шайби воротар тольяттінської команди Масальскіс був визнаний кращим гравцем матчу у складі «Лади». Голкипер Эдгарас Масальскис, архивное фото Голкіпер «Лади» Едгарс Масальскіс заявив, що його клуб програв казанському «Ак Барсу» у справі і що він не вважає себе кращим гравцем матчу у складі тольяттінської команди, так як пропустив чотири шайби.

У понеділок «Лада» поступилася «Ак Барсу» у домашньому матчі регулярного чемпіонату КХЛ з рахунком 1:4 (0:2, 0:2, 1:0). Незважаючи на чотири пропущені шайби воротар тольяттінської команди Масальскіс був визнаний кращим гравцем матчу у складі «Лади».

«Ми програли по справі, перші два періоду «Лада» не могла грати краще, ніж суперник. Ініціатива перейшла до нас, коли «Ак Барс» зменшив у третьому періоді. Результат по грі, перемогла сильніша команда. Пропустив чотири шайби, не вважаю, що правильно було визнавати мене кращим (гравцем матчу). Коли пропустив другу шайбу, то не бачив до кінця кидка з синьої лінії, потім хотів вибити шайбу, але не влучив. Не пощастило», — сказав хокеїст журналістам.

«Лада» програла три стартові матчі сезону-2015/16 з чотирьох.

«Старт видався важкий. У нас сім з восьми ігор на виїзді, практично всі команди відкриваються сезон вдома, дуже складно грати в таких матчах гостьовій команді. Нам в домашньому матчі попався «Ак Барс» — не подарунок», — оцінив старт сезону Масальскіс.