Хокеїсти «Торпедо» в гостях добилися впевненої перемоги над «Спартаком»

Зустріч, що відбулася в понеділок на Малій спортивній арені «Лужники», завершилася з рахунком 5:2 (0:1, 4:1, 1:0) на користь «Торпедо». Наступний матч «Спартак» проведе в Новокузнецьку проти «Металурга» в п’ятницю, а «Торпедо» в середу зіграє в Череповці проти «Сєвєрсталі». Хоккеисты Торпедо, архивное фото Хокеїсти нижегородського «Торпедо» домоглися виїзної перемоги над московським «Спартаком» в чемпіонаті КХЛ.

Зустріч, що відбулася в понеділок на Малій спортивній арені «Лужники», завершилася з рахунком 5:2 (0:1, 4:1, 1:0) на користь «Торпедо». Голами у складі переможців відзначилися Олександр Фролов (24-я хвилина), Микита Двуреченский (29), Картер Ештон (35), Карл Клингберг (39), Данило Ільїн (47), а у господарів — Андрій Єрмаков (20), Метт Гілрой (40).

Після невдалого матчу з тольяттінської «Ладою» (1:3) москвичі мали намір реабілітуватися і завершити перемогою першу домашню серію сезону. Одним з ключових моментів матчу стала сутичка на 10-й хвилині між торпедовцем Володимиром Галузиным і спартаківцем Кейсі Уэллмэном, агресія нижегородца виглядала досить несподіваною, до того ж у спартаківця пішла кров. У підсумку судді видалили Галузина до кінця матчу. За дві секунди до кінця періоду Єрмаков очікуваним кидком застав зненацька воротаря «Торпедо» Іллю Проскурякова і відкрив рахунок у матчі і своїм голам в КХЛ.

У другому періоді гра у «Спартака» зовсім розклеїлася, і гості змогли закинути відразу чотири шайби, причому часом з-за очевидних помилок захисників чи воротаря Євгена Іваннікова. Але за 11 секунд до кінця періоду Метт Гілрой у контратаці при грі в меншості на час повернув «Спартак» в гру — 4:2.

Москвичі третій період почали набагато активніше. Лукаш Радил протягом лічених секунд не використав кілька моментів, а потім Данило Ільїн повернув своїй команді перевагу у три шайби — 5:2. У час, що залишився «Спартак» безуспішно загрожував воротам Проскурякова.

Наступний матч «Спартак» проведе в Новокузнецьку проти «Металурга» в п’ятницю, а «Торпедо» в середу зіграє в Череповці проти «Сєвєрсталі».