Хокеїсти «Йокерита» виграли п’ятий поспіль матч в КХЛ

Зустріч між ХК «Йокерит» і московським «Динамо», що відбулася у Гельсінкі, закінчилася з рахунком 2:1 (0:0, 2:0, 0:1) на користь господарів, у складі яких шайби закинули Петер Регин (22-я хвилина) і Матіс Олимб (36-я). У гостей відзначився Максим Пестушко (50-а).Игроки ХК Йокерит. Архивное фотоФінська хокейний клуб «Йокерит» завдав поразки московським «Динамо» і здобув п’яту перемогу поспіль у регулярному чемпіонаті КХЛ.

Зустріч, що пройшла в Гельсінкі, закінчилася з рахунком 2:1 (0:0, 2:0, 0:1) на користь господарів, у складі яких шайби закинули Петер Регин (22-я хвилина) і Матіс Олимб (36-я). У гостей відзначився Максим Пестушко (50-а).

«Йокерит» прийме підмосковний «Витязь» 19 вересня, «біло-блакитні» 21-го зіграють вдома з санкт-петербурзьким СКА.