ФК «Локомотив» почав з перемоги над «Спортингом» в груповому раунді ЛЄ

Зустріч групи Н, пройшла в Лісабоні, закінчилася з рахунком 3:1 на користь гостей, у складі яких дубль оформив Олександр Самедов (12-я і 56-а хвилини), на 65-й відзначився Байе Умар Ниассе. У господарів на 50-й гол забив Фреді Монтеро. Игроки Локомотива, архивное фото Московський «Локомотив» завдав поразки лісабонському «Спортингу» у першому матчі групового раунду футбольної Ліги Європи.

Зустріч групи Н, пройшла в Лісабоні, закінчилася з рахунком 3:1 на користь гостей, у складі яких дубль оформив Олександр Самедов (12-я і 56-а хвилини), на 65-й відзначився Байе Умар Ниассе. У господарів на 50-й гол забив Фреді Монтеро.

«Локомотив» 1 жовтня прийме вдома албанська «Скендербеу», «Спортинг» в цей же день зіграє в Стамбулі з «Бешикташем».