«Салават Юлаєв» обіграв «Металург» (Новокузнецьк) в матчі КХЛ

«Салават Юлаєв» здобув четверту перемогу поспіль. Зустріч в Уфі закінчилася з рахунком 4:1 (1:0, 2:0, 1:1) на користь господарів. Голами у складі переможців відзначилися Микола Прохоркин (19-я хвилина), Олександр Нестеров (23-я), Ігор Григоренко (27-я) та Іван Вишневський (45-я).Хоккеисты Салавата Юлаева, архивное фотоУфимський «Салават Юлаєв» завдав поразки новокузнецкому «Металургу» у матчі регулярного чемпіонату Континентальної хокейної ліги (КХЛ).

Зустріч в Уфі закінчилася з рахунком 4:1 (1:0, 2:0, 1:1) на користь господарів. Голами у складі переможців відзначилися Микола Прохоркин (19-я хвилина), Олександр Нестеров (23-я), Ігор Григоренко (27-я) та Іван Вишневський (45-я). «Кузня» відповіла шайбою Олександра Романова (53-тя).

«Салават Юлаєв», здобув четверту перемогу поспіль, 20 вересня на своєму льоду зіграє з новосибірської «Сибіром». Новокузнецький клуб, який зазнав четвертої поразки в останніх п’яти іграх, в цей же день відправиться в гості до магнітогорському «Металургу».