Квартальнов: гра проти «Ак Барса» зламалася після видалення Макарова

ЦСКА програв «Ак Барсу» в Казані з рахунком 3:6. Нападник армійців Ігор Макаров був видалений до кінця гри у другому періоді після бійки з захисником казанцев Володимиром Денисовим. Игорь Макаров (справа), архивное фото Головний тренер московського ЦСКА Дмитро Квартальнов заявив, що у нього є питання до арбітрів матчу чемпіонату Континентальної хокейної ліги (КХЛ) з казанським «Ак Барсом» з приводу вилучення нападника армійців Ігоря Макарова до кінця гри.

ЦСКА програв «Ак Барсу» в Казані з рахунком 3:6. Макаров був видалений до кінця гри у другому періоді після бійки з захисником казанцев Володимиром Денисовим.

«Хотів би сказати, що такі матчі повинні судити арбітри більш кваліфіковані. Дуже імпульсивні і «стикові» матчі, були хороші моменти, боротьба була, пристрасть. Але момент з видаленням Макарова судді не бачили. Їм нібито лайнсмен підказав. Рішення щось серйозне, виганяють гравця. У нас великі питання по видаленню Ігоря», — заявив Квартальнов журналістам.

«Ламається гра після такого вилучення, ми довго граємо в меншості. І це в момент, коли ми намагаємося переламати хід зустрічі. І судді не бачать удар в обличчя ключкою Сергію Андронову», — зазначив тренер ЦСКА.