Футболісти ПСВ програли «Хераклесу» в матчі чемпіонату Нідерландів

Гра, що пройшла в суботу в Альмело, завершилася вольовою перемогою «Хераклеса» з рахунком 2:1. На гол Люка де Йонга (2-я хвилина) господарі відповіли м’ячами Марк-Яна Фледдеруса (39) і Томаса Брюнса (45).Футбольный мяч. Архивное фотоФутболісти ПСВ на виїзді зазнали поразки від «Хераклеса» у матчі 6-го туру чемпіонату Нідерландів.

Гра, що пройшла в суботу в Альмело, завершилася вольовою перемогою «Хераклеса» з рахунком 2:1. На гол Люка де Йонга (2-я хвилина) господарі відповіли м’ячами Марк-Яна Фледдеруса (39) і Томаса Брюнса (45).

ПСВ зазнав першої поразки в поточному чемпіонаті країни і займає з 11 балами п’яте місце. «Хераклес» завдяки цій перемозі набрав 15 очок і вийшов на першу сходинку в турнірній таблиці, але у що йде слідом «Аякса» 13 балів і гра в запасі.

Команда з Ейндховена є суперником московського ЦСКА по груповому раунду Ліги чемпіонів. Перший матч суперники проведуть 30 вересня на «Арені Хімки». Гра у відповідь відбудеться 8 грудня в Ейндховені.