«Реал Сосьєдад» втратив нічию у грі чемпіонату Іспанії з «Еспаньолом»

Зустріч пройшла в Сан-Себастьяні. Підсумок матчу — 3:2 на користь «Еспаньола». У наступному турі «Реал Сосьєдад» зіграє 22 вересня на виїзді з «Гранадою». «Еспаньол» в цей же день прийме «Валенсію». Футболисты Эспаньола Футболісти «Реал Сосьєдад» у меншості не змогли втримати нічийний результат у домашньому матчі 4-го туру чемпіонату Іспанії з «Еспаньолом».

Матч, що відбувся в Сан-Себастьяні, завершився з рахунком 3:2 на користь «Еспаньола». У складі переможців відзначилися Жерар Морено (44, з пенальті), Енцо Роко (71) і Ернан Перес (90), у господарів голи забили Иманоль Агіррече (20-я хвилина) і Жонатас (87). На 42-й хвилині з поля був видалений воротар «Реал Сосьєдад» Херонімо Рульи.

У наступному турі «Реал Сосьєдад» зіграє 22 вересня на виїзді з «Гранадою», а «Еспаньол» в цей же день прийме «Валенсію».