ЦСКА переміг ФК «Мордовія» в ЧР з рахунком 6:4, відігравшись з 0:3

По одному м’ячу за московський клуб забили Кирило Панченко і Зоран Тошич. Сейду Думбія і Ахмед Муса відзначилися дублями. Наступний матч у чемпіонаті Росії ЦСКА проведе 26 вересня на своєму полі з московським «Локомотивом».Футболисты ЦСКА. Архивное фотоМосковський ЦСКА, поступаючись з різницею в три м’ячі після перших 15 хвилин, вирвав перемогу у саранської «Мордовії» у матчі дев’ятого туру чемпіонату Росії з футболу.

Зустріч в Саранську закінчилася з рахунком 6:4 на користь гостей.

Перший м’яч влетів у ворота ЦСКА менш ніж через 40 секунд після стартового свистка: відзначився Євген Луценко після грубої помилки воротаря ЦСКА Ігоря Акінфєєва. На 12-й хвилині захисник армійців Маріо Фернандес отримав червону картку за фол останньої надії, а Володимир Риков зі штрафного, призначеного за це порушення, подвоїв перевагу господарів. Через дві хвилини Руслан Мухаметшин забив третій м’яч.

Кирило Панченко, який вийшов на заміну в перерві, на 50-й хвилині відквитав один м’яч — 1:3. Через п’ять хвилин суддя Ігор Нізовцев вирівняв склади, показавши другу жовту картку нападнику «Мордовії» Яннику Джало. Зоран Тошич на 58-й хвилині забив другий м’яч ЦСКА, а ще через хвилину Сейду Думбія зробив рахунок 3:3. Луценко на 68-й хвилині знову вивів господарів вперед, на що армійці відповіли ще двома м’ячами Ахмеда Муси на 80-й та 85-й хвилинах і голом Думбія на 88-й.

ЦСКА наступний матч у чемпіонаті Росії проведе 26 вересня на своєму полі з московським «Локомотивом». «Мордовія» 28 вересня у гостях зустрінеться з пермським «Амкаром».