Нова рушниця Калашникова приніс Росії перемогу на ЧС зі стрільби

На чемпіонаті світу з практичної стрільби збірна Росії здобула 4 золоті, 5 срібних та 3 бронзові медалі. Спортсмени стріляли з нового гладкоствольної рушниці «Сайга 12», розробленого концерном «Калашников». Демонстрационная стрельба из гладкоствольного самозарядного карабина Сайга-12 . Архивное фото Нова розробка концерну «Калашников» — рушниця «Сайга 12» — забезпечило перемогу російської збірної в минулому напередодні в Італії чемпіонаті світу з практичної стрільби з рушниці, повідомляє в понеділок прес-служба концерну.

В цілому російська збірна завоювала 12 медалей, в тому числі 4 золоті, 5 срібних та 3 бронзові. Всього у змаганнях взяли участь 600 спортсменів з більш ніж 25 країн.

«З 13 по 19 вересня 2015 року в місті Анья (Італія) відбувся чемпіонат світу з практичної стрільби з рушниці. Вперше всі російські призери здобули впевнену перемогу у відкритому класі, виступивши з новим гладкоствольною рушницею «Сайга 12», — йдеться в релізі.

Росія була представлена на змаганнях командою з практичної стрільби «Ростех-Калашников» у складі Всеволода Ільїна, Рамазана Мубаракова і Андрія Кирисенко — багаторазових чемпіонів Росії, призерів чемпіонатів Європи та світу з практичної стрільби, а також Романа Халітова. Друге місце зайняли переможці минулого чемпіонату — спортсмени збірної Чехії, бронзу взяла команда Німеччини.

«Розвиток стрілецького спорту в світі є важливим пріоритетом діяльності «Калашникова» як одного з найбільших світових виробників стрілецької зброї. Ми щиро раді, що спортсмени впевнено займають призові місця, виступаючи з рушницями іжевського виробництва», — цитує прес-служба гендиректора компанії Олексія Криворучко.

Концерн «Калашников» був створений в 2013 році на базі заводів «Іжмаш» і «Іжмех». Він об’єднав найбільші державні підприємства стрілецької галузі Росії.