Хокеїсти московського «Динамо» здобули перемогу над СКА

Закинутими шайбами у складі переможців відзначилися Максим Пестушко (на 34-й хвилині), Мет Робінсон (36) і Мартиньш Карсумс (41), у СКА відзначилися Антон Бурдасов (20), Єгор Яковлєв (26).Хоккей. КХЛ. Матч Динамо (Москва) - СКА Хокеїсти московського «Динамо» обіграли СКА в матчі регулярного чемпіонату КХЛ.

Зустріч, що відбулася в понеділок у Москві, завершилася з рахунком 3:2 (0:1, 2:1, 1:0) на користь господарів. Закинутими шайбами у складі переможців відзначилися Максим Пестушко (на 34-й хвилині), Мет Робінсон (36) і Мартиньш Карсумс (41), у СКА відзначилися Антон Бурдасов (20), Єгор Яковлєв (26).

Головною подією напередодні матчу стала поява інформації про повернення до складу СКА капітана Іллі Ковальчука, який пропустив три тижні через травму. Лідер чинних володарів Кубка Гагаріна зайняв місце в першій трійці нападу СКА з легіонерами Ярно Коскирантой і Юакимом Линдстремом. Отримавши підкріплення, армійці були сповнені рішучості взяти реванш за домашню поразку від «Динамо» (2:4) минулого тижня.

Форвард «Динамо» Костянтин Горовиков міг відкрити рахунок вже на 15-й секунді, але опинившись віч-на-віч з голкіпером гостей Мікко Коскіненом, кинув вище. Не гірше момент на шостій хвилині втратили армійці, коли Євген Кетов не реалізував вихід один в нуль». За хвилину до кінця першого періоду динамівець Костянтин Волков не забив із забійної позиції. СКА покарав суперника за марнотратство за півтори секунди до кінця періоду: Вадим Шипачьов підібрав шайбу після кидка Євгена Дадонова і знайшов передачею на дальній штанзі Антона Бурдасова.

Набагато більш видовищним і результативним вийшов другий період. Гостям вдалося подвоїти перевагу, після того як Єгор Яковлєв потужним пострілом від синьої лінії пробив воротаря «Динамо» Олександра Лазушина. Його візаві Коскинену у другому періоді довелося серйозно потрудитися: господарі перекидали суперника — 20-4. Два кидки з цих двадцяти досягли мети: спочатку Максим Пестушко, отримавши шайбу в подарунок від Ковальчука в своїй зоні, через весь майданчик втік до воріт гостей, а потім Мет Робінсон, кращий снайпер ліги серед захисників, закинув чергову шайбу в більшості.

Москвичі реалізували і наступне видалення СКА. На початку третього періоду Мартиньш Карсумс з «п’ятачка» відзначився після кидка партнера. По-справжньому реальних можливостей відігратися «Динамо» створити супернику не дозволило, і шайба Карсумса виявилася останньою в грі.

Наступний матч домашньої серії «Динамо» проведе в четвер проти «Трактора», СКА днем раніше зіграє в Москві проти ЦСКА.