Гра Тарасенко допомогла «Сент-Луїсу» перемогти в передсезонному матчі НХЛ

Російський нападник Володимир Тарасенко відзначився на 29-й хвилині, зробивши рахунок 2:2, асистував Підлозі Штястны (11-я хвилина) і Олександру Стину (36) в епізодах з першої і третьої шайбами «блюзменів» і був визнаний першою зіркою матчу.Владимир Тарасенко. Архивное фотоРезультативна гра російського нападника Володимира Тарасенка допомогла «Сент-Луїс Блюз» здобути перемогу над «Коламбус Блю Джекетс» в передсезонному матчі НХЛ.

Зустріч, що пройшла у вівторок в Сент-Луїсі, закінчилася з рахунком 5:2 (1:1, 2:1, 2:0) на користь господарів. Тарасенко відзначився на 29-й хвилині, зробивши рахунок 2:2, асистував Підлозі Штястны (11-я хвилина) і Олександру Стину (36) в епізодах з першої і третьої шайбами «блюзменів» і був визнаний першою зіркою матчу.

В іншому матчі між «Блюз» і «Блю Джекетс», який пройшов у вівторок у Коламбусі, перемоги з рахунком 3:1 (1:0, 1:0, 1:1) також здобули господарі. Російський голкіпер Сергій Бобровський відіграв за «Коламбус» два періоду, зберігши свої ворота в недоторканності, і був визнаний третьою зіркою матчу.