Лам: Левандовський повинен був забивати 7 м’ячів у матчі з «Вольфсбургом»

Форвард мюнхенської «Баварії» і збірної Польщі Роберт Левандовський зумів забити п’ять голів у ворота «Вольфсбурга» за 9 хвилин. Його пента-трик став найшвидшим за всю історію бундесліги.Игрок ФК Бавария Роберт Левандовский. Архивное фотоНападник «Баварії» Роберт Левандовський, який відправив п’ять м’ячів за дев’ять хвилин у ворота «Вольфсбурга» в матчі чемпіонату Німеччини з футболу, міг забити ще кілька голів, мюнхенців заявив захисник Філіп Лам.

«Баварія» у вівторок на своєму полі розгромила «Вольфсбург» з рахунком 5:1. Левандовський в перерві за рахунку 0:1 замінив Тіаго Алкантару, після чого в проміжку з 51-ї по 60-ту хвилину забив п’ять м’ячів.

«Так, у перерві вийшов якийсь хлопець і зробив дещо,- пожартував Лам, слова якого наводить Goal.com. — Насправді, це було неймовірно, справжнє безумство. При цьому у нього була ще пара моментів, тому він повинен був йти з поля з сімома голами».

Левандовський зробив найшвидший хет-трик, покер та пента-трик в історії бундесліги.