ФК «Рубін» програв «СКА-Енергії» у матчі 1/16 фіналу Кубка Росії

Казанський «Рубін», який виступає у прем’єр-лізі, нічого не зміг протиставити клубу ФНЛ з Хабаровська. Гра закінчилася з рахунком 2:0 на користь «СКА-Енергії»Футболисты Рубина. Архивное фото Представник Російської футбольної прем’єр-ліги (РФПЛ) казанський «Рубін» поступився виступаючому в ФНЛ хабаровському клубу «СКА-Енергія» у матчі 1/16 фіналу Кубка Росії з футболу.

Гра, що пройшла в Хабаровську, закінчилася з рахунком 2:0 на користь господарів. Гол Михайла Попова вивів «СКА-Енергію» вперед вже на третій хвилині, а Костянтин Базелюк, орендований хабаровчанами у московського ЦСКА, встановив остаточний результат у компенсований час другого тайму.

«СКА-Енергія» в 1/8 фіналу зіграє з «Уфою», яка в середу взяла гору над «Сахаліном».