ФК «Спартак» здобув найбільшу перемогу в історії Кубка Росії

З рекордним рахунком 7:0 закінчилася зустріч між московським «Спартаком» і нижегородської «Волгою». Перемогу здобули «червоно-білі», які в 1/8 фіналу зустрінуться з переможцем матчу «Шинник» — «Кубань».Футбол. Архивное фото Футбольний клуб «Спартак» Москва розгромив нижегородську «Волгу» з рахунком 7:0 і вийшов у 1/8 фіналу Кубка Росії.

У складі «червоно-білих» дублями відзначилися нападник Зе Луїш (6-а та 26-а хвилини) і півзахисник Івелін Попов (21-а та 45-а хвилини). Також по голу забили Сердар Таски (51-я хвилина), Олександр Зотов (61-я хвилина) і Араз Озбіліз (70-я хвилина).

Зустріч між «Спартаком» і «Волгою» відбулася 23 вересня в рамках 1/16 Кубка Росії з футболу. У наступній стадії розіграшу кубка «червоно-білі» зустрінуться з переможцем матчу «Шинник» — «Кубань».

До цього матчу, найбільшою перемогою московського «Спартака» в Кубку Росії був розгром краснодарської «Кубані» в 1998 році, тоді зустріч закінчилась з рахунком 6:0