Овечкін допоміг «Вашингтону» обіграти «Монреаль» в передсезонному матчі

Зустріч завершилася серією булітів. «Вашингтон» здобув перемогу з рахунком 4:3 (2:2, 1:1, 0:0, 0:0, 1:0)за рахунок голів Андре Бураковски (2-я хвилина), Ти-Джея Оші (15) і Олександра Овечкін (29). Ти-Джей Оши став автором переможного булліта.Александр Овечкин в матче Вашингтон - Монреаль, 24 сентября 2015 Олександр Овечкін, забивши гол допоміг «Вашингтону» обіграти «Монреаль» в передсезонному матчі НХЛ.

Зустріч у Монреалі завершилася в серії булітів з рахунком 4:3 (2:2, 1:1, 0:0, 0:0, 1:0) на користь «Вашингтона», в якого забили Андре Бураковски (2-я хвилина), Ті-Джей Оші (15) і Овечкін (29), якому асистував інший росіянин Євген Кузнєцов. Ти-Джей Оши став автором переможного булліта. У «Монреаля» відзначилися Томаш Флейшманн (15), Олександр Гальченюк (18) і Давид Дешарне (35).

«Піттсбург» Євгена Малкіна з рахунком 1:6 програв «Детройту», у складі якого гольовою передачею відзначився Олексій Марченко. Малкін провів на майданчику 18 хвилин і відзначився лише одним кидком.