Черевченко: ФК «Локомотив» просив перенести матч ЧР проти ЦСКА

Зустріч ЦСКА і «Локомотив» пройшла у суботу на стадіоні «Арена Хімки» і завершилася з рахунком 1:1. За господарів забив Сейду Думбія (16-я хвилина, з пенальті), у залізничників відзначився Байе Умар Ниассе (21, з пенальті).Главный тренер Локомотива Игорь Черевченко. Архивное фотоМосковський «Локомотив» просив столичний ЦСКА перенести зустріч 10-го туру чемпіонату Росії з футболу на один день, але йому відповіли відмовою, заявив головний тренер залізничників Ігор Черевченко.

Зустріч ЦСКА і «Локомотив» пройшла у суботу на стадіоні «Арена Хімки» і завершилася з рахунком 1:1. За господарів забив Сейду Думбія (16-я хвилина, з пенальті), у залізничників відзначився Байе Умар Ниассе (21, з пенальті).

«І у Алана Касаєва пошкодження, і у (Віталія) Денисова, і Ведран) Чорлука грав через біль. Ми просили перенести матч ЦСКА на один день, але нам відмовили. А ми підкоряємося регламентом», — заявив Черевченко на прес-конференції.