Матч імені Карасьова: ПФК ЦСКА і «Локомотив» зіграли внічию в матчі ЧР

Зустріч на стадіоні «Арена Хімки» завершилася з рахунком 1:1. За господарів забив Сейду Думбія (16-я хвилина), у залізничників відзначився Байе Умар Ниассе (21). Обидва голи були забиті з пенальті.Футбол. РФПЛ. Матч ЦСКА - Локомотив Московське дербі між ЦСКА і «Локомотивом» в рамках 10-го туру чемпіонату Росії з футболу завершилася нічийним результатом, а головною дійовою особою зустрічі став головний арбітр Сергій Карасьов.

Зустріч на стадіоні «Арена Хімки» завершилася з рахунком 1:1. За господарів забив Сейду Думбія (16-я хвилина), у залізничників відзначився Байе Умар Ниассе (21). Обидва голи були забиті з пенальті. Гості закінчували матч у меншості: на 81-й хвилині захисник «Локомотива» Ведран Чорлука отримав другу жовту картку і був вилучений з поля. Через 6 хвилин Карасьов видалив і головного тренера гостей Ігоря Черевченко.

Без Фернандеса і Фернандеша

Футбольна субота в Росії цього тижня видався як ніколи насиченою матчами з приставкою «топ» — ЦСКА приймав у Хімках «Локомотив», а пізніше ввечері вже на «Відкриття Арені» відбудеться зустріч московського «Спартака» і санкт-петербурзького «Зеніту». Говорячи про ігри 10-го туру прем’єр-ліги, все ж не можна не згадати про те, як команди провели минулий тиждень.

У кубкових зустрічах в рамках 1/16 фіналу і Леонід Слуцький, і Ігор Черевченко дали відпочити більшості провідних гравців своїх команд, і як армійці, так і залізничники нехай і не без труднощів, але в наступний раунд турніру вийшли. Але і стартові склади на гру чемпіонату відрізнялися від попереднього туру. Головний тренер ЦСКА з перших хвилин випустив Кирила Панченко, відзначився досить вдалою грою в останніх двох матчах і зайняв місце не блещущего яскравим футболом в цьому сезоні Романа Єрьоменка, до того ж має проблеми зі здоров’ям.

Головного болю ЦСКА доставила дискваліфікація захисника Маріо Фернандеса, якого на правому фланзі оборони замінив Кирило Набабкін, а замість Василя Березуцького пару Сергію Игнашевичу в центрі оборони склав Олексій Березуцький. Черевченко ж залишив у запасі Петара Шкулетича і Мануела Фернандеша, випустивши в старті Байе Умара Ниассе і Дельвина Ндингу.

«У Васі Березуцького і в Єременко невеликі пошкодження привідних м’язів. Василь не міг грати взагалі, а Роман не міг проводити всю гру. Про терміни відновлення поки не можу говорити», — заявив Слуцький на післяматчевій прес-конференції.

Обмін пенальті

До речі, з складами наставники команд вгадали. Вже на 14-й хвилині Панченко, прориваючись в штрафну «Локомотива», заробив пенальті. До «точки» підійшов Сейду Думбія, потужним ударом зняв недавнє прокляття «червоно-синіх» з незабитыми пенальті ударами. Але не минуло й п’яти хвилин, як Сергій Карасьов знову поставив пенальті, на цей раз біля воріт Ігоря Акінфєєва. І тепер вже прийшла черга Ниассе, якому без проблем вдалося розвести воротаря ЦСКА і м’яч по різних кутах. Справедливість призначення обох пенальті Сергієм Карасьовим напевно викличе безліч питань у вболівальників.

Взагалі, зустріч великими швидкостями не рясніла, при цьому суперники все ж створювали нехай і не стовідсоткові, але все ж небезпечні моменти. Непогані шанси мали все той же Панченко, Алан Касаєв, Віталій Денисов, Ахмед Муса, але до взяття воріт справа так і не доходила. А в кінцівці тайму стався неприємний інцидент. Акінфєєв, граючи на виході, зіткнувся з Понтусом Вернблумом, але, до радості армійських уболівальників, пошкодження у голкіпера виявилося не дуже серйозним.

Після перерви залізничникам вдалося захопити ініціативу і перевести гру на чужу половину поля, а ЦСКА продовжував відчувати проблеми з грою на підборі і точністю передач. А ці помилки щоразу призводили до того, що атаки «червоно-синіх» захлиналися в самому початку. Залізничники ж продовжували показувати чіпкий футбол, не залишаючи господарям поля вільних зон.

Безжалісний Карасьов

Трохи більше десяти хвилин знадобилося армійцям, щоб створити перший небезпечний момент біля чужих воріт, але удар головою у виконанні Березуцького не вистачило точності. В цілому ж, оборона «Локомотива» діяла практично бездоганно, хоча іноді і складалося враження, що нічийний рахунок гостей влаштовує. ЦСКА ж навпаки почав нарощувати оберти, все частіше підходячи до штрафного залізничників.

За 15 хвилин до кінця зустрічі непоганим ударом зі штрафного відзначився Зоран Тошич, але Гілерме витягнув м’яч з-під поперечини. А потім гості і зовсім залишилися в меншості, Чорлука спочатку отримав попередження за порушення, а незабаром побачив другу жовту картку за розмови, відправившись в підтрибунне приміщення. За словами диктора по стадіону, поле залишив «Віталій» Чорлука, а трохи пізніше вже з лави запасних було вилучено і Черевченко.

Сам тренер після зустрічі був не в кращому настрої. «Суддів треба запитати (за що видалили), запитаєте, за що ще й Чорлуку видалив. Є компетентні люди, нехай вони й розбираються. Я не хочу лізти в ці питання».

Рахунок по грі

«Гра відповідає рахунком, — зазначив Черевченко на прес-конференції. — Передумов, щоб програти, не бачив. Гра закономірно закінчилася з рахунком 1:1. ЦСКА володів перевагою у другому таймі, але, крім штрафного, небезпечних моментів не було. Задоволений, вдячний хлопцям, вони показали себе як справжні професіонали і чоловіки».

Слуцький, м’яко кажучи, не виглядав задоволеним, визнавши, що рахунок вийшов з гри.

«Зрозуміло, що ми мали позиційне перевагу, але «Локомотив» якісно оборонявся, і у нас не вистачило ресурсу. Як би не було прикро, але змушений визнати, що рахунок по грі. Що стосується Думбія, то в середині не було вільних зон, тому він переміщувався, (ми) намагалися розхитати оборону», — заявив Слуцький на прес-конференції.

ЦСКА з 26 очками лідирує в чемпіонаті, «Локомотив» (21 очко) йде на другому місці. В наступному турі армійці на виїзді зустрінуться з московським «Динамо» 4 жовтня, а «Локомотив» у той же день прийме пермський «Амкар».