«Слован» за булітами переміг ризьке «Динамо» в матчі КХЛ

Зустріч, що пройшла в п’ятницю в Ризі, завершилася з рахунком 2:1 (1:0, 0:1, 0:0, 0:0, 1:0) на користь гостей. В основний час у «Слована» відзначився Томаш Староста (на 9-й хвилині), у «Динамо» — Мікс Индрашис (31).Хоккей на льду. Архивное фото Братиславський «Слован» по буллітам обіграв ризьке «Динамо» в матчі регулярного чемпіонату Континентальної хокейної ліги (КХЛ).

Зустріч, що пройшла в п’ятницю в Ризі, завершилася з рахунком 2:1 (1:0, 0:1, 0:0, 0:0, 1:0) на користь гостей. В основний час у «Слована» відзначився Томаш Староста (на 9-й хвилині), у «Динамо» — Мікс Индрашис (31). В серії булітів перемогу словацького клубу приніс Лукаш Кашпар.

У наступному матчі «Динамо» 27 вересня зіграє у гостях з московським «Спартаком», «Слован» днем пізніше прийме нижньокамський «Нафтохімік».