ХК «Динамо» (Мінськ) перервав серію поразок, перемігши «Автомобіліст»

Матч, що пройшов у п’ятницю в Мінську, завершився з рахунком 5:1 (1:0, 4:1, 0:0) на користь «Динамо». У складі переможців шайби закинули Джонатан Чичу (на 17-й хвилині), Підлога Щехура (21, 26), Сергій Дрозд (26) і Андрій Міхальов (27). У гостей відзначився Дмитро Мегалинский (36).Судья держит шайбу перед вбрасыванием. Архивное фотоМінське «Динамо» перервало серію з трьох поразок у регулярному чемпіонаті КХЛ, перемігши єкатеринбурзький «Автомобіліст», виграв останні три зустрічі.

Матч, що пройшов у п’ятницю в Мінську, завершився з рахунком 5:1 (1:0, 4:1, 0:0) на користь «Динамо». У складі переможців шайби закинули Джонатан Чичу (на 17-й хвилині), Підлога Щехура (21, 26), Сергій Дрозд (26) і Андрій Міхальов (27). У гостей відзначився Дмитро Мегалинский (36).

У наступному матчі команди знову зіграють між собою 29 вересня в Єкатеринбурзі.