Аленічев: ФК «Спартак» проти «Зеніту» показав поки кращу гру в ЧР

«Спартак» у суботу на «Відкриття Арені» зіграв внічию з «Зенітом» — 2:2. У складі «червоно-білих» голи забили Зе Луїш (6-я хвилина) і Івелін Попов (70), у «Зеніта» відзначилися Халк (27) та Артем Дзюба (87).Тренер Дмитрий Аленичев. Архивное фото Футболісти московського «Спартака» в матчі 10-го туру чемпіонату Росії проти санкт-петербурзького «Зеніту» показали кращу на даний момент гру в поточному сезоні прем’єр-ліги, заявив головний тренер «червоно-білих» Дмитро Аленічев.

«Спартак» у суботу на «Відкриття Арені» зіграв внічию з «Зенітом» — 2:2. У складі «червоно-білих» голи забили Зе Луїш (6-я хвилина) і Івелін Попов (70), у «Зеніта» відзначилися Халк (27) та Артем Дзюба (87).

«За якістю гри, яку показала моя команда сьогодні, я думаю, вона була кращою в поточному чемпіонаті. Але «Спартак» має потенціал і може грати краще», — сказав Аленічев в ефірі «НТВ-Плюс».

«Ми агресивно почали і в перші 20-25 хвилин володіли перевагою, а гол Халка перевернув хід гри. І вже «Зеніт» мав перевагу, але вважаю, що у другому таймі ми виглядали набагато краще», — додав тренер.

Після перерви замість півзахисника Романа Широкова на поле у складі «Спартака» вийшов Олександр Зотов. «Заміна в перерві була зроблена для того, щоб зміцнити центральну зону. Я хотів випустити гравця більш оборонного плану, Зотова. Ця заміна вплинула на те, що ми в другому таймі показали дуже якісний футбол. Хочеться одного гравця виділити, але не буду. Якщо викинути всі емоції, результат вийшов закономірний», — додав Аленічев.

«Зеніт» набрав 18 очок і посідає третє місце в турнірній таблиці, «Спартак» з 17 балами розташовується рядком нижче. У що йде слідом «Ростова» в активі 15 очок і гра в запасі. У наступному турі «Спартак» 3 жовтня зіграє на виїзді з саранської «Мордовією», а «Зеніт» у цей же день прийме «Ростов».