«Діна» завдала поразки «Нової генерації» у матчі ЧР з міні-футболу

Зустріч в Троїцьку закінчилася з рахунком 6:2 на користь господарів. Автором хет-трику у складі «Діни» став Эскердинья (7, 44, 47-а хвилини), дубль оформив Карліньос (19-а, 50-а), ще один м’яч забив Арсер Багіров (17-я). У гостей голи на рахунку Олександра Коданева (21-я) і Талеса (32-я).Игра в мини-футбол, архивное фото Московська «Діна» взяла верх над сиктивкарській «Новою генерацією» в матчі п’ятого туру чемпіонату Росії з міні-футболу.

Зустріч в Троїцьку закінчилася з рахунком 6:2 на користь господарів. Автором хет-трику у складі «Діни» став Эскердинья (7, 44, 47-а хвилини), дубль оформив Карліньос (19-а, 50-а), ще один м’яч забив Арсер Багіров (17-я). У гостей голи на рахунку Олександра Коданева (21-я) і Талеса (32-я).

«Діна» наступний матч проведе 3 жовтня в гостях з «Норільський нікель». «Нова генерація» в цей же день прийме у себе єкатеринбурзьку «Синару».