Герасимець: зенітовець Дзюба підтримав традицію, забивши колишній команді

Зустріч між «Спартаком» і «Зенітом» завершилася внічию з рахунком 2:2. Дзюба, який раніше виступав за «червоно-білих» і проводив перший матч проти своєї колишньої команди, забив гол на 87-й хвилині і тим самим приніс петербуржцям одне очко.Футбол. РФПЛ. Матч Спартак - Зенит. Вратарь Спартака Артём Ребров и игрок Зенита Артём ДзюбаНападник санкт-петербурзького «Зеніту» Артем Дзюба, забивши гол московському «Спартаку» в матчі чемпіонату Росії, підтвердив істину, що гравці зазвичай забивають своїм колишнім командам, заявив агентству «Р-Спорт» колишній форвард «синьо-біло-блакитних» Сергій Герасимець.

Зустріч між «Спартаком» і «Зенітом», що відбулася в Москві, завершилася внічию з рахунком 2:2. Дзюба, який раніше виступав за «червоно-білих» і проводив перший матч проти своєї колишньої команди, забив гол на 87-й хвилині і тим самим приніс петербуржцям одне очко.

«Я сам не раз грав проти своїх колишніх команд і знаю, що це дуже непросте випробування. Але проти футбольних традицій, законів не підеш. Гравець, який раніше виступав за свою колишню команду, як правило, їй забиває. Артем цю традицію не порушив, молодець», — сказав Герасимець по телефону.

Співрозмовник агентства зазначив, що Дзюба впорався з хвилюванням і тиском уболівальників «Спартака» на «Відкриття Арені».

«Звичайно, він з цим впорався. Артем забив гол, який приніс очко своїй команді. А гру нападника оцінюють лише по одному головному показнику — забитих м’ячів», — зазначив він.

ЛОДИГІН НЕ ПОМИЛЯВСЯ

«Спартак» відкрив рахунок на 6-й хвилині зустрічі, коли Зе Луїш точним ударом покарав Юрія Лодигіна за поганий вихід з воріт. Другий м’яч записав на свій рахунок Івелін Попов, який послав м’яч у сітку «парашутом» по хитромудрій траєкторії. Незважаючи на те що Лодигін в обох випадках не врятував команду, Герасимець не вважає, що воротар «Зеніту» припустився помилки.

«Особисто я не помітив грубих помилок у виконанні Лодигіна. У матчі Ліги чемпіонів з «Валенсією», безперечно, вони були. У цій зустрічі перший гол — це збіг обставин. Другий — це індивідуальна майстерність Попова. У цілому можна відзначити атаку «Спартака», яка добре виглядала», — сказав Герасимець.

«ЗЕНІТ» БИВСЯ ДО КІНЦЯ

На думку експерта, «Спартак» і «Зеніт» видали на даний момент кращий матч у сезоні.

«Матч залишив позитивне враження. Коли глядачі збираються на такому гарному стадіоні, поганої гри в принципі не може бути. «Зеніт» провів дуже хороший матч проти сильної команди, яка відроджується. Під керівництвом (Дмитра) Алєнічева «Спартак» у порівнянні з минулими роками змінився, видно плоди його роботи. «Зеніту» було непросто. Треба віддати належне атаці «Спартака», за виконанням вийшли два рідкісних голи. Але «Зеніт» не опустив руки, бився до кінця і абсолютно по справі зрівняв рахунок. Думаю, що це було на даний момент найкращий матч в чемпіонаті, — сказав фахівець, підкресливши, що нічия — закономірний результат зустрічі.