Головний тренер «Крил» незадоволений суддівством у матчі ЧР з ФК «Динамо»

Зустріч, що пройшла в Самарі, завершилася з рахунком 0:0. У складі господарів червону картку на 83-й хвилині отримав півзахисник Йоан Молло.Главный тренер Крыльев Советов Франк Веркотерен. Архивное фотоГоловний тренер самарського футбольного клубу «Крила Рад» Франк Веркаутерен висловив невдоволення роботою арбітра Сергія Костевича, який обслуговував матч 10-го туру чемпіонату Росії проти московського «Динамо».

Зустріч, що пройшла в Самарі, завершилася з рахунком 0:0. У складі господарів червону картку на 83-й хвилині отримав півзахисник Йоан Молло.

«Один чоловік впливав на гру, роздаючи картки. Іноді правильно, іноді ні. Деякі гравці робили по п’ять фолів — і без покарання. Я не повинен, напевно, це говорити, — сказав Веркаутерен, якого цитує офіційний Twitter «Крил». — Напевно, я повинен бути задоволений результатом. Хоча можливості забити у нас були. Шкода, звичайно, що на наступну гру знову треба шукати нападників».

У середу «Крила» в 1/16 фіналу Кубка Росії перемогли «Тамбов» з рахунком 3:2.

«(Павло) Яковлєв грав у середу, і він знає, чому він сьогодні не грає. Я кажу гравцям, що вони не отримують шанс, а беруть його. Я незадоволений тим, як ми атакували в середу. Сьогодні у мене не було іншого вибору. Гравці знають, що означає для мене «форвард». Що стосується нападу, сьогодні були 80 хвилин того, чого я бачити не хотів», — зазначив Веркаутерен.

«Думаю, після перерви на ігри збірної до нас повернуться ті гравці, яких нам зараз дуже не вистачає. З приводу (Адіса) Яховича — він каже, що готовий. Ми сподіваємося, що він повернеться в найближчі тижні», — додав фахівець.