Хемілтон збільшив відрив від Росберга в загальному заліку «Формули-1»

В загальному заліку на рахунку Льюїса Хемілтона стало 277 очок, його партнер по «Мерседеса» Ніко Росберг відстає від нього майже на 50 очок. Третю сходинку займає Себастьян Феттель.Льюис Хэмилтон после победы на Гран-при Японии, 27 сентября 2015Британський гонщик «Мерседеса» Льюїс Хемілтон зміцнив лідерство в загальному заліку чемпіонату світу «Формули-1» після перемоги на 14-му етапі сезону — Гран-прі Японії.

У неділю Хемілтон став першим в гонці на трасі «Судзука». Другим фінішував його партнер по «Мерседеса» Ніко Росберг. Третім став німець Себастьян Феттель з «Феррарі».

В загальному заліку на рахунку британця стало 277 очок. На другому місці Росберг — 229. Третю сходинку займає Феттель — 218. Російський пілот «Ред Булл» Данило Квят, який фінішував у Японії 13-м у загальному заліку займає восьму позицію — 66.

Повністю топ-10 загального заліку чемпіонату «Формули-1» за підсумками 14 етапів виглядає наступним чином: