ХК «Ак Барс» за булітами переміг новокузнецький «Металург» у матчі КХЛ

Зустріч, що пройшла в Новокузнецьку, завершилася з рахунком 4:3 (1:2, 2:1, 0:0, 0:0, 1:0) на користь гостей. «Ак Барс» 29 вересня зіграє у гостях з хабаровським «Амуром», «Кузня» в цей же день прийме вдома ярославський «Локомотив».Игроки ХК Ак Барс, архивное фото Казанський «Ак Барс» завдав поразки новокузнецкому «Металургу» в серії буллітів у матчі регулярного чемпіонату КХЛ.

Зустріч, що пройшла в Новокузнецьку, завершилася з рахунком 4:3 (1:2, 2:1, 0:0, 0:0, 1:0) на користь гостей, у складі яких шайби закинули Дамір Мусін (19-я хвилина), Дмитро Архипов (23-я) та Ігор Мирнов (30-я). У господарів відзначилися Олександр Комаристов (10-я хвилина), Максим Козаків (16-я) та Євген Орлов (40-я). Вирішальний буліт виконав Федір Малихін.

«Ак Барс» 29 вересня зіграє у гостях з хабаровським «Амуром», «Кузня» в цей же день прийме вдома ярославський «Локомотив».