Збірна Новосибірської області перемогла на ЧР з літнього біатлону

Анна Нікуліна, Євгена Павлова, Яна Бабушкіна і Ольга Вілухіна подолали дистанцію 4х6 км за 1 годину 1 хвилину і 57,5 секунди, використавши вісім додаткових патронів.Биатлонистка Ольга Вилухина. Архивное фотоЗбірна Новосибірської області перемогла в жіночій естафеті на чемпіонаті Росії з літнього біатлону, який завершується в неділю в Чайковського (Пермський край).

Анна Нікуліна, Євгена Павлова, Яна Бабушкіна і Ольга Вілухіна подолали дистанцію 4х6 км за 1 годину 1 хвилину і 57,5 секунди, використавши вісім додаткових патронів.

Друге місце посіли представниці Ханти-Мансійського автономного округу Світлана Слєпцова, Катерина Аввакумова, Надія Єфремова і Дарина Виролайнен (+11 секунд, 7 додаткових патронів). Бронзові медалі виграла команда Красноярського краю — Ольга Якушова, Маргарита Васильєва, Віолетта Закурдаева і Любов Філімонова (+35,8; 0+9).

Чемпіонат Росії з літнього біатлону розпочався у четвер. У програмі змагань у жінок були крос-спринт, індивідуальна гонка та естафета. Павлова зазначила на прес-конференції, що їй досить важко далися дві останні гонки. «Було важко, ми пройшли збір у Сочі, дві гонки далися нелегко, хоча і терпимо. Сьогодні вже більш-менш. Ми боролися, на стійці я поквапилася, два додаткові патрони. Але всі старалися, всі молодці», — зазначила вона.

Бабушкіна додала, що переживала за гонку. «Боялася підвести команду, тому що в минулому році зайшла на штрафне коло. Сьогодні біглося легше, дуже переживала за стрілянину. Але спільними зусиллями ми дійшли до першого місця», — сказала спортсменка.

У неділю в Чайковського також відбудеться чоловіча естафета.