Аболс: хокеїстів «Лади» в III періоді матчу з «Сибіром» «потряхивало»

«Лада» в неділю зазнала сьоме поразки поспіль у чемпіонаті КХЛ, поступившись «Сибіру» по буллітам (4:5).Хоккей на льду. Архивное фотоХокеїстів тольяттінської «Лади» в третьому періоді матчу КХЛ з новосибірської «Сибіром» початок «трусити», і суперник цим скористався, заявив виконуючий обов’язки головного тренера тольяттинцев Артіс Аболс.

«Лада» в неділю зазнала сьоме поразки поспіль у чемпіонаті КХЛ, поступившись «Сибіру» по буллітам (4:5).

«Ми зіграли здорово. Під моїм керівництвом було чотири тренування, це була найкраща гра, що ми зіграли під моїм керівництвом на сьогоднішній день. У третьому періоді мене самого і гравців почало трусити, дуже вже хотілося виграти. Але ця наша боязнь… «Сибір» скористалася цим і зрівняла рахунок», — сказав Аболс на прес-конференції, відеозапис якої розміщена на офіційному сайті «Сибіру».

Головний тренер «Сибіру» Андрій Скабелка, незважаючи на результат, залишився незадоволений грою.

«Першу половину гри ми чекали, коли ж «Лада» почне сама собі забивати голи. Не дочекалися, почали працювати. Ми дуже раді, що ми виграли цю гру, але я дуже незадоволений багатьма моментами», — сказав Скабелка.