Футболісти «Торіно» в меншості обіграли «Палермо» в серії А

Зустріч, що пройшла в Турині, завершилася з рахунком 2:1 на користь господарів, у складі яких відзначився Марко Бенассі (48-я хвилина). Захисник гостей Джанкарло Гонсалес забив м’яч в свої ворота на 44-й хвилині, в чужі — на 71-й.Футбольный мяч, архивное фото «Торіно» в меншості здобув перемогу над «Палермо» у матчі шостого туру чемпіонату Італії з футболу.

Зустріч, що пройшла в Турині, завершилася з рахунком 2:1 на користь господарів, у складі яких відзначився Марко Бенассі (48-я хвилина). Захисник гостей Джанкарло Гонсалес забив м’яч в свої ворота на 44-й хвилині, в чужі — на 71-й. У складі «Торіно» були видалені Крістіан Молінаро (61-я хвилина) і Джоел Обі (90-я).

«Торіно» завдяки цій перемозі піднявся на друге місце в турнірній таблиці (13 очок).