Футболісти «Уралу» обіграли «Рубін» у виїзному матчі чемпіонату Росії

Зустріч 10-го туру в Казані завершився з рахунком 2:1 на користь гостей. У складі уральців відзначився В’ячеслав Подберезкин (3-я хвилина). На 79-й хвилині м’яч у свої ворота зрізав захисник «Рубіна» Соломон Кверквелия. У «Рубіна» на 24-й хвилині відзначився Ельмір Набиуллин.Футболисты Урала, архивное фотоФутболісти «Уралу» з Єкатеринбурга обіграли казанський «Рубін» в гостьовому матчі чемпіонату Росії.

Матч у Казані знову викликав великий інтерес у вболівальників, яких зібралося на стадіоні «Центральний» більше 15 тисяч, але вже на третій хвилині «Урал» засмутив фанів «Рубіна». Подберезкин ударом головою відкрив рахунок у матчі — 1:0. Гості змогли створити ще кілька непоганих моментів, але на 24-й хвилині пропустили самі. Карлос Едуардо передачею з флангу знайшов у карному майданчику Ельміра Набіулліна, і той зрівняв рахунок — 1:1. Більше голів у першому таймі не було, хоча «Урал» був ближчим до успіху.

У другому таймі «Рубін» атакував частіше і гостріше, але господарям не вистачало завершального удару. Напівмоменти були у Ігоря Портнягина, Магомеда Оздоєва і Дініяра Білялетдінова, але їх не вдалося реалізувати. А «Урал» використав чи не єдину можливість. Вийшов на заміну Спартак Гогниев «допоміг» Соломона Кверквелии зрізати м’яч у свої ворота, і таким чином гості повели з рахунком 2:1. Останні хвилини гри пройшли в безперервних атаках «Рубіна», але його зусилля були марними. «Урал» здобув третю перемогу поспіль.

«Урал» набрав 15 очок і піднявся на шосте місце в турнірній таблиці. Казанці з сімома очками залишилися дванадцятим.

В 11-му турі «Урал» 2 жовтня візьме самарські «Крила Рад», а «Рубін» через два дні зіграє в Грозному з «Тереком».