«Ніцца» розгромила «Сент-Етьєн», дограючи матч вдев’ятьох

Матч чемпіонату Франції завершився з рахунком 4:1 на користь «Ніцци», у складі якої забили Венсан Козьелло, Хатем Бен Арфа і Жан-Мішель Сері.Футбольный мяч. Архивное фото Футболісти «Ніцци» розгромили «Сент-Етьєн» у 8-му турі чемпіонату Франції.

Зустріч в Сент-Етьєні завершилася з рахунком 4:1 на користь «Ніцци», у складі якої забили Венсан Козьелло (5-я хвилина), Хатем Бен Арфа (39, 45) і Жан-Мішель Сері (53). У «Сент-Етьєна» відзначився Лоїк Перрен (19). На 83-й хвилині гравець господарів Жан-Крістоф Баэбек не забив пенальті.

«Ніцца» закінчувала матч удев’ятьох: з поля було видалено Нампалис Менді (61-я хвилина) і Максим Ле Маршан (80).

«Сент-Етьєн» (16 очок) йде на 2-му місці в турнірній таблиці, «Ніцца» (14 очок) знаходиться на 7-й сходинці.