Суперник «Рубіна» в ЛЕ «Сьон» програв «Вадуцу» в чемпіонаті Швейцарії

Зустріч, що пройшла в Сьоне, завершилася з рахунком 1:0 на користь гостей, у складі яких на 74-й хвилині відзначився Степан Кукурузович. Півзахисник «Вадуца» Філіп Мунтвилер був видалений на 46-й хвилині.Футбольный мяч, архивное фото Суперник казанського «Рубіна» у футбольній Лізі Європи «Сьон» зазнав поразки від «Вадуца» у матчі 10-го туру чемпіонату Швейцарії.

Зустріч, що пройшла в Сьоне, завершилася з рахунком 1:0 на користь гостей, у складі яких на 74-й хвилині відзначився Степан Кукурузович. Півзахисник «Вадуца» Філіп Мунтвилер був видалений на 46-й хвилині.

«Сьон» в 10 турах набрав 14 очок і посідає п’яте місце в турнірній таблиці чемпіонату Швейцарії.

«Рубін» програв «Сьону» у Лізі Європи 17 вересня (1:2), повторна гра пройде в Казані 26 листопада.