ЦСКА обіграв омський «Авангард» в чемпіонаті КХЛ

Зустріч регулярного чемпіонату КХЛ між хокеїстами московського ЦСКА і омського «Авангарду», що пройшла у льодовому палаці ЦСКА, завершилася з рахунком 2:0.Шайба. Архивное фотоХокеїсти московського ЦСКА здобули перемогу над омським «Авангардом» у матчі регулярного чемпіонату КХЛ.

Зустріч, що пройшла в льодовому палаці ЦСКА, завершилася з рахунком 2:0 (0:0, 1:0, 1:0) на користь господарів. Голи забили Джефф Плетт (30-я хвилина) та Іван Телегін (52). Голкіпер армійців Сорокін Ілля провів другий «сухий» матч у трьох матчах нинішнього сезону.

Основною інтригою матчу був вихід на лід, який залікував травму форварда «Авангарду» Володимира Соботки і зоряного новачка омичів Мартіна Эрата. Обидва хокеїста гостей вийшли на лід, хоч і в різних ланках. Однак ні один легіонер, ні іншого у матчі з лідером Західної конференції чимось небезпечним відзначитися не зуміли.

Перший період вийшов безголевым, незважаючи на яскраву атакуючу гру суперників. Голкіпери виручали свої команди, при цьому суперники не зуміли реалізувати по одному більшості. Забити в чисельній перевазі вийшло вже в середині другого періоду. Плетт всіляко намагався ухилитися від кидка Яна Муршака, але цього йому не вдалося. Тим не менш шайба після рикошету влетів в сітку.

«Авангард» практично не зробив спроб відігратися навіть після другої перерви. Армійці більше були близькі до другої шайби, ніж їхній суперник — до першої. І в середині 20-хвилинки Телегін виявився першим на добиванні, подвоївши перевагу ЦСКА. Сил відіграти хоча б одну шайбу у гостей не знайшлося. «Авангард» стає улюбленим клубом Сорокіна: у минулому сезоні молодий голкіпер перегравав суперника у складі новокузнецького «Металурга».

ЦСКА в наступному матчі 1 жовтня зустрінеться на своєму льоду з астанинским «Барисом». «Авангард» в цей же день зіграє в гостях з череповецьку «Сєвєрсталь».