Московське «Динамо» обіграло «Салават Юлаєв» в матчі чемпіонату КХЛ

Зустріч московського «Динамо» з уфімським «Салаватом Юлаєвим», що пройшла у льодовому палаці «Парку Легенд», завершилася з рахунком 6:3.Шайба, Архивное фото Хокеїсти московського «Динамо» здобули четверту перемогу поспіль у регулярному чемпіонаті КХЛ, обігравши вдома уфимський «Салават Юлаєв».

Зустріч, що пройшла в льодовому палаці «Парку Легенд», завершилася з рахунком 6:3 (2:0, 1:0, 3:3) на користь «біло-блакитних». Голи у складі переможців забили Володимир Брюквин (5-я хвилина), Олексій Терещенко (8), Мет Робінсон (30, 60), Максим Пестушко (51) і Мартиньш Карсумс (55), у уфімцев відзначилися Ігор Григоренко (45), Лінус Умарк (53) і Дмитро Макаров (58).

Вже на розминці було видно, що динамівці серйозно налаштовані продовжити свою переможну серію — до цього «біло-сині» обіграли вдома санкт-петербурзький СКА, челябінський «Трактор» і нижньокамський «Нафтохімік». Розгойдуватися довго не довелося — на четвертій хвилині гості заробили вилучення, і Брюквин кидком з ходу відкрив рахунок. А ще через кілька змін Терещенко виявився швидше уфимских захисників і переграв один в один воротаря Нікласа Сведберга, відправивши того на лавку запасних.

Втім, головною подією першого періоду став фол Миколи Прохоркина на Анселе Галимове. Форвард «Салавата» на швидкості в’їхав у спину опонента, штовхнувши його на борт. Галімов травмував коліно і залишив лід тільки з допомогою партнерів, а Прохоркин заробив вилучення до кінця матчу. Однак «Динамо» покарати гостей голом по ходу 5-хвилинного більшості не змогло.

Покарав «Салават» в особі Тему Хартикайнена захисник динамівців Олександр Осипов, начисто перемігши того в кулачному поєдинку після перерви. Другий період був багатий на бійки і видалення, але гол був забитий лише один: Робінсон пробіг всю майданчик і забив після «стіночки» з Олексієм Цвєтковим, які набрали 100-е очко в складі «Динамо». У третьому періоді «Салават» зумів нарешті закинути кілька шайб, але зачепитися за результат це не допомогло — господарі на кожен гол відповідали своїм.

Продовжити свою переможну серію «біло-блакитні» можуть в домашньому матчі з магнітогорським «Металургом» 30 вересня. Уфимцы цього ж дня зіграють у Подольську з підмосковним «Витязем».