Російські волейболістки програли збірній Хорватії в матчі ЧЄ

Волейболістки збірної Росії програли хорваткам з рахунком 0-3 в матчі заключного туру групового етапу чемпіонату Європи.Волейбольный мяч. Архивное фотоЖіноча збірна Росії з волейболу поступилася команді Хорватії в матчі заключного туру групового етапу чемпіонату Європи, який проходить в Нідерландах і Бельгії.

У понеділок волейболістки збірної Росії програли з рахунком хорваткам 0-3 (21:25, 24:26, 24:26) у третьому турі групи С. Ця поразка стала для команди Юрія Маричева першим у трьох матчах групового етапу. Раніше діючі чемпіонки Європи росіянки достроково забезпечили собі перше місце в групі і вихід в чвертьфінал безпосередньо.

Росіянки, хоч вже і не були обтяжені рішенням турнірних завдань у групі, почали зустріч зібрано і одразу повели в рахунку — 6:2. Хорватки завдяки розігралася Майї Поляк поступово вирівняли гру, а до другого технічного тайм-ауту вирвалися вперед — 16:15. У впертій боротьбі команда Анжело Верчези зуміла виграти перший сет. У другій партії потужні удари Тетяни Кошелєвої і Наталії Обмочаевой не залишали шансів суперницям.

Хорватки змогли знову виправити становище, знаходячи проломи в обороні росіянок. В нервовій кінцівці команда Маричева програла і другу партію — 24:26. На куражі хорватські волейболістки, у складі яких відзначилися Поляк і Світу Топіч, захопили перевагу і на початку третього сету — 10:6. Діючі переможниці турніру перевершили суперниць за рахунок надійної гри на блоці і повели в рахунку — 19:16. Але у вирішальний момент хорватки зіграли дуже злагоджено, здобувши перемогу в трьох сетах.