ФК «Зеніт» здобув другу поспіль перемогу в ЛЧ, обігравши «Гент»

Зустріч групи H між футболістами санкт-петербурзького «Зеніту» і бельгійського «Гента», що відбулася на стадіоні «Петровський» в Санкт-Петербурзі, завершилася з рахунком 2:1.Футбол. Лига чемпионов. Матч Зенит - Гент Футболісти санкт-петербурзького «Зеніту» обіграли бельгійський «Гент» у домашньому матчі другого туру групового етапу Ліги чемпіонів.

Зустріч групи H, що відбулася у вівторок на стадіоні «Петровський» в Санкт-Петербурзі, завершилася з рахунком 2:1 на користь господарів. Перший гол у грі на 35-й хвилині забив нападник господарів Артем Дзюба. На 56-й хвилині Томас Маттон зрівняв рахунок, а на 67-й Олег Шатов провів другий м’яч у ворота «Гента».

«Зеніт», який набрав 6 очок у двох матчах, очолює турнірну таблицю групи. У «Гента» залишився 1 бал.

В наступному матчі Ліги чемпіонів 20 жовтня «Зеніт» прийме французький «Ліон», а «Гент» у цей же день на виїзді зіграє з іспанською «Валенсією».