Хокеїсти московського «Динамо» здобули перемогу над «Металургом»

Зустріч завершилася з рахунком 2:1 (1:0, 0:1, 1:0) на користь «біло-блакитних». Голи у складі переможців забили Дмитро Вишневський (10-я хвилина) і Денис Кокарєв (56), у гостей відзначився Сергій Мозякин (25).Хоккей. КХЛ. Матч Динамо (Москва) - Металлург (Магнитогорск) Хокеїсти московського «Динамо» здобули перемогу над магнітогорським «Металургом» у зустрічі регулярного чемпіонату КХЛ, вигравши в п’ятому матчі поспіль.

Зустріч, що пройшла на льодовій арені столичного «Парку Легенд», завершилася з рахунком 2:1 (1:0, 0:1, 1:0) на користь «біло-блакитних». Голи у складі переможців забили Дмитро Вишневський (10-я хвилина) і Денис Кокарєв (56), у гостей відзначився Сергій Мозякин (25). За рахунок цієї шайби капітан «Магнітки» вийшов на перше місце в гонці бомбардирів КХЛ.

У середу на льоду зустрічалися команди, які відстають на кілька очок від лідерів своїх конференцій. «Динамо» завдяки своїй переможній серії змусило забути невдалий старт сезону, впритул наблизившись до іншого столичного клубу — ЦСКА. Найближчим часом «біло-блакитні» планують провести низку угод, і в середу цілий ряд хокеїстів були включені у склад для того, щоб керівництво клубу остаточно визначилося: залишати їх у «Динамо» або обміняти.

В таких умовах було очікувано, що динамівці будуть куди активніше «Металурга» на початку матчу. Найяскравішими хокеїстами зустрічі стали голкіпери — Василь Кошечкін у «Магнітки» і Олександр Лазушин у «Динамо»: вони записали на свій рахунок ряд звичайних «порятунків», а також по два ефектних «сейва». Але навіть Кошечкін був безсилий, коли в середині першого періоду Вишневський обіграв півкоманди суперника і забив один з найкрасивіших голів у своїй кар’єрі.

Після перерви вже «Магнітка» пішла вперед. За кидками гості виграли 20-хвилинку з рахунком 17-2, але забили лише одного разу: Мозякину вдався фірмовий клацання з близької відстані. Проте вирішальною у матчі стала помилка захисника «Магнітки» і збірної Росії Євгенія Бірюкова. Поблизу воріт його обікрав Кокарев і впевнено реалізував вихід, принісши «Динамо» чергові три очки.

Московське «Динамо» завершили домашню серію, здобувши п’ять перемог у п’яти матчах. Наступний матч «біло-блакитні» проведуть в Ярославлі 3 жовтня проти місцевого «Локомотива», хокеїсти «Магнітки» днем раніше зустрінуться в гостях із загребським «Медвешчаком».