Футболісти ЦСКА обіграв голландський ПСВ у матчі групового раунду ЛЧ

Зустріч між футболістами московського ЦСКА і голландського ПСВ, що пройшла в середу в Хімках, завершилася перемогою армійців з рахунком 3:2.Футбол. Лига чемпионов. Матч ЦСКА - ПСВФутболісти московського ЦСКА на своєму полі завдали поразки голландському ПСВ у своєму другому матчі на груповому етапі Ліги чемпіонів.

Матч групи В, що пройшов у середу в Хімках, завершився перемогою армійського клубу з рахунком 3:2. У складі ЦСКА дубль оформив Сейду Думбія (21-я і 36-а хвилини). Другий м’яч івуарійський форвард забив з пенальті. Ще один гол записав на свій рахунок Ахмед Муса (7). У ПСВ дубль зробив Максим Лестьенн (60, 68). На 44-й хвилині Думбія міг зробити хет-трик, але не зміг реалізувати пенальті. Кінцівку матчу гравці ПСВ проводили в меншості — на 80-й хвилині червону картку отримав захисник Сантьяго Аріас.

ЦСКА, який здобув першу перемогу в груповому етапі, в наступному матчі турніру прийме 21 жовтня англійський «Манчестер Юнайтед». ПСВ в цей же день проведе виїзну гру проти німецького «Вольфсбурга».