Дюріца: «Локомотиву» не зарахували чистий гол у ворота ФК «Ростов»

У понеділок «Локомотив» у заключному матчі 13-го туру чемпіонату Росії з рахунком 0:2 програв вдома «Ростову».Ян Дюрица. Архивное фото Захисник московського «Локомотива» Ян Дюріца заявив, що бригада арбітрів не зарахувала його команді забитий за всіма правилами м’яч у ворота «Ростова» в матчі чемпіонату Росії з футболу.

У понеділок «Локомотив» у заключному матчі 13-го туру чемпіонату Росії з рахунком 0:2 програв вдома «Ростову». Голи забили Дмитро Полоз (57-я хвилина) і Мусу Думбія (85). У першому таймі відзначився форвард москвичів Байе Умар Ниассе, але арбітри взяття воріт відмінили.

«Було важко. У першому таймі нам не зарахували чистий гол, — сказав Дюріца, слова якого наводяться на офіційному сайті «Локомотива». — У нас були моменти, треба було забивати ще в першій половині зустрічі. А ось у другому таймі вже «Ростов» відчув упевненість і почав дуже небезпечно грати на контратаках. Прикро, що ми програли, але будемо рухатися далі. Поразки трапляються, треба зробити висновки, адже і перемоги і поразки завжди щось дають. Будемо розбирати помилки і готуватися до матчу з «Амкаром».

За словами Дюрицы, епізод із скасованим голом Ниассе сам він не бачив, проте вірить партнерам, які стверджують, що нападник «Локомотива» не фолив.

«Якщо чесно, я не бачив момент з голом. Але всі кажуть, що фолу там дійсно не було. Однак ми повинні були самі грати краще», — сказав Дюріца.