Мутко: «Динамо» буде покарано за поведінку журналіста Дерунца

Журналіст Дмитро Дерунец у перерві матчу «Динамо» зі «Спартаком» намагався прогнати який вибіг на поле вболівальника «Спартака» і влаштував бійку з ним.Футбол. РФПЛ. Матч Динамо - Спартак Футбольний клуб «Динамо» буде покараний за поведінку журналіста Дмитра Дерунца у перерві матчу зі «Спартаком», і не хотілося б, щоб він працював у футболі, заявив глава Російського футбольного союзу Віталій Мутко.

Зустріч, що відбулася в неділю на підмосковній «Арені Хімки», завершилася перемогою «Спартака» з рахунком 3:2. У перерві матчу на поле вибіг уболівальник в символіці «червоно-білих». Дерунец, що працює на домашніх матчах «Динамо» диктором по стадіону, у супроводі ще однієї людини кинувся до мажору, який вибіг на поле вболівальнику і спробував прогнати його. Після невеликої бійки всі учасники інциденту покинули поле.

«Клуб буде покараний, це справжнє хамство з його (Дерунца) сторони, при цьому я ні в якому разі не виправдовую вболівальника «Спартака», — сказав Мутко журналістам. — Я б не хотів, щоб ця людина у футболі працював, і я це кажу для футбольного клубу «Динамо», і якщо це клуб не зробить, то ми самі це зробимо».

Як раніше повідомив «Р-Спорт» заступник директора зі зв’язків з громадськістю «біло-блакитних» Ілля Кузенкин, футбольний клуб «Динамо» проведе внутрішнє розслідування інциденту за участю Дерунца, а контрольно-дисциплінарний комітет (КДК) РФС в середу розгляне пункт незабезпечення безпеки господарями зустрічі, а також поява сторонніх осіб на поле, включаючи Дерунца.