Титов: ХК «Спартак» після серії поразок тренувався без шайб

Переламати невдалий хід сезону «червоно-білим» вдалося в матчі з «Медвешчаком» 17 вересня. Головний тренер команди Герман Титов повідомив, що перед переможним матчем змусив хокеїстів грати без шайби.Игроки Спартака. Архивное фото Хокеїсти московського «Спартака» після невдалого початку сезону провели 40-хвилинне тренування без шайб, після чого здобули три перемоги поспіль, заявив агентству «Р-Спорт» головний тренер команди Герман Титов.

У кінці серпня і початку вересня «Спартак» програв сім матчів регулярного чемпіонату КХЛ з восьми, опустившись на останнє місце у Західній конференції. Переламати невдалий хід сезону «червоно-білим» вдалося в матчі з «Медвешчаком» 17 вересня. Раніше Тітов розповідав, що практикував подібне покарання для хокеїстів в новокузнецькій «Металурзі».

«Так, провів з командою одне тренування без шайб. І, уявляєте, ми знову виграли, — сказав Титов в інтерв’ю «Р-Спорт». — Провели 40-хвилинне заняття без шайб після домашньої поразки від мінського «Динамо», коли тільки-тільки повернулися з Далекого Сходу. Як результат — перемога 7:1. Чесно кажучи, повторювати в цьому році подібне не хотілося б. Сподіваюся, хлопці зрозуміли, що хокей — це гра з шайбою».

Повністю інтерв’ю з Германом Титовим про ситуацію в «Спартаку» читайте на сайті rsport.ru >>