Київське «Динамо» розгромило «Оболонь-Бровар» у матчі Кубка України

Перша зустріч команд завершилася перемогою «Динамо» з рахунком 2:0. У матчі, що пройшов у вівторок, динамівці знову святкували перемогу — 5:0. Суперник «Динамо» по чвертьфіналу Кубка України визначиться пізніше.Футбольный мяч, архивное фото Київське «Динамо» обіграло інший київський клуб «Оболонь-Бровар» у повторному матчі 1/8 фіналу Кубка України з футболу і вийшов у чвертьфінал турніру.

Перша зустріч команд завершилася перемогою «Динамо» з рахунком 2:0. У матчі, що пройшов у вівторок, динамівці знову святкували перемогу — 5:0. У складі команди Сергія Реброва голи забили Денис Гармаш (на 5-й і 32-й хвилинах), Олег Гусєв (69) і Лукаш Теодорчик (80). Ще один м’яч у власні ворота провів голкіпер «Оболоні-Бровар» Артем Кулинич (66).

З 61-ї хвилини «Оболонь-Бровар» грала вдесятьох: поле після отримання другої жовтої картки покинув хавбек Василь Продан.

Суперник «Динамо» по чвертьфіналу Кубка України визначиться пізніше.