«Майнц» програв «Мюнхена 1860» у II раунді Кубка Німеччини з футболу

Зустріч, що пройшла у вівторок в Майнці, завершилася з рахунком 2:1 на користь гостей. У складі переможців голи забили Штефан Мугоса (на 70-й хвилині) і Рубін Окоті (77).Футбол. Архивное фото. Клуб бундесліги «Майнц» зазнав поразки від аутсайдера другої бундесліги «Мюнхена 1860» у другому раунді Кубка Німеччини з футболу і вилетів з турніру.

Зустріч, що пройшла у вівторок в Майнці, завершилася з рахунком 2:1 на користь гостей. У складі переможців голи забили Штефан Мугоса (на 70-й хвилині) і Рубін Окоті (77). Ще один м’яч у власні ворота забив захисник «Мюнхена 1860» Крістофер Шиндлер. «Майнц» з 45-ї хвилини грав удесятьох після вилучення П’єра Бенгтссона.

У паралельних матчах другого раунду Кубка Німеччини були зафіксовані наступні результати:

«Нюрнберг» — «Фортуна» — 5:1,

«Эрцгебирге» — «Айнтрахт» З Франкфурта — 1:0,

«Франкфурт» — «Герта» — 1:2 (після додаткового часу).