«Нафтохімік» обіграв по буллітам «Сочі» в матчі чемпіонату КХЛ

Гра, що пройшла у вівторок в Нижньокамську, завершилася перемогою господарів льоду з рахунком 2:1 (0:0, 0:0, 1:1, 0:0, 1:0). «Нафтохімік» у наступному матчі 29 жовтня візьме ярославський «Локомотив». «Сочі» в цей же день зіграє на виїзді з челябінським «Трактором».Хоккеисты Нефтехимика, архивное фото Хокеїсти нижньокамського «Нафтохіміка» перервали свою п’ятиматчеву серію поразок у регулярному чемпіонаті КХЛ, обігравши по буллітам «Сочі».

Гра, що пройшла у вівторок в Нижньокамську, завершилася перемогою господарів льоду з рахунком 2:1 (0:0, 0:0, 1:1, 0:0, 1:0). В основний час матчу на шайбу Макса Вярна (50-я хвилина) хокеїсти «Нафтохіміка» відповіли точним кидком Микити Щітова (55). Перемогу нижнекамцам в серії булітів приніс Євген Григоренко.

«Нафтохімік» у наступному матчі 29 жовтня візьме ярославський «Локомотив». «Сочі» в цей же день зіграє на виїзді з челябінським «Трактором».