ПСВ розгромив «Генемейден» в 1/16 фіналу Кубка Нідерландів з футболу

Зустріч, що пройшла у вівторок в Ейндховені, завершилася з рахунком 6:0 на користь господарів. У складі ПСВ хет-трик зробив Гастон Перейро (61-а, 63-я і 85-а хвилини), по голу забили Люк де Йонг (на 8-й хвилині), Деві Преппер (65) та Ектор Морено (68).Футбольный мяч. Архивное фото Суперник московського ЦСКА в Лізі чемпіонів ПСВ добився перемоги над «Генемейденом» у матчі 1/16 фіналу Кубка Нідерландів з футболу і вийшов у наступну стадію турніру.

Зустріч, що пройшла у вівторок в Ейндховені, завершилася з рахунком 6:0 на користь господарів. У складі ПСВ хет-трик зробив Гастон Перейро (61-а, 63-я і 85-а хвилини), по голу забили Люк де Йонг (на 8-й хвилині), Деві Преппер (65) та Ектор Морено (68).

Суперник ПСВ в 1/8 фіналу Кубка Нідерландів визначиться пізніше.