Футболісти ЦСКА пробилися в чвертьфінал Кубка Росії, обігравши «Урал»

Зустріч, що пройшла на стадіоні «Арена Хімки», завершилася з рахунком 2:1 на користь господарів. ЦСКА в чвертьфіналі зіграє з «Уфою», яка виявилася сильнішою за «СКА-Енергії» з Хабаровська — 1:0.Футбол. Кубок России. ЦСКА - Урал Московський ЦСКА завдав поразки екатеринбургскому «Уралу» і став чвертьфіналістом Кубка Росії з футболу.

Зустріч, що пройшла на стадіоні «Арена Хімки», завершилася з рахунком 2:1 на користь господарів. У їх складі відзначилися Кирило Панченко (47-я хвилина) і Зоран Тошич (86-я), у гостей гол забив В’ячеслав Подберезкин (78-а). Головний тренер армійців Леонід Слуцький випустив на гру неосновний склад.

ЦСКА в чвертьфіналі зіграє з «Уфою», яка виявилася сильнішою за «СКА-Енергії» з Хабаровська — 1:0.