На юнацькому чемпіонаті світу в Чилі визначилися перші чвертьфіналісти

В 1/8 фіналу збірна перемогла команду Південної Кореї (2:0), Бразилія переграла новозеландців (1:0), Мексика взяла гору над господарями турніру чилійцями (4:1), а збірна Нігерії розгромила Австралію (6:0).Эпизод матча Бельгия - Южная Корея 1/8 финала чемпионата мира по футболу среди юношей не старше 17 лет, 28 октября 2015 Збірні Бельгії, Нігерії, Мексики і Бразилії стали першими чвертьфіналістами проходить в Чилі юнацького (гравці не старше 17 років) чемпіонату світу з футболу.

Збірна Бельгії в матчі 1/8 фіналу перемогла команду Південної Кореї з рахунком 2:0. Бразильці переграли новозеландців — 1:0. Команда Мексики взяла гору над господарями турніру чилійцями — 4:1, а збірна Нігерії розгромила Австралію — 6:0.

У чвертьфіналі Мексика зіграє з переможцем матчу збірних Росії та Еквадору, який відбудеться в четвер. Бразильці зустрінуться з нігерією, а суперником бельгійців стане переможець матчу Франція — Коста-Ріка.