ХК ЦСКА домігся черговий перемоги, обігравши у столичному дербі «Динамо»

Зустріч, що відбулася в середу в льодовому палаці спорту ЦСКА, завершилася з рахунком 3:2 (2:0, 1:2, 0:0) на користь господарів. Це четверта перемога армійців поспіль у регулярному чемпіонаті КХЛ.Хоккей. КХЛ. Матч ЦСКА - Динамо Хокеїсти московського ЦСКА досягли четвертої перемоги поспіль у регулярному чемпіонаті КХЛ, обігравши у столичному дербі «Динамо».

Зустріч, що відбулася в середу в льодовому палаці спорту ЦСКА, завершилася з рахунком 3:2 (2:0, 1:2, 0:0) на користь господарів. Голами у складі переможців відзначилися Сергій Андронов (11-та і 37-а хвилини), Ігор Ожиганов (14), а у гостей — Ансель Галімов (24), Денис Кокарев (26). Для «Динамо» це поразка стала четвертою поспіль.

Перед матчем відбулася урочиста церемонія підняття чергового стяга під склепіння домашньої арени армійців — з ім’ям Павла Буре. Перший період залишився за армійцями, які відкрили рахунок після точного кидка Сергія Андронова. Через пару хвилин ЦСКА подвоїв перевагу, відзначився захисник Ігор Ожиганов, який потужно кинув від борту — 2:0.

Другий період почався з «камбека» «Динамо», Галімов і Кокарев трохи більше ніж за дві хвилини двічі вразили ворота Іллі Сорокіна і зрівняли рахунок. Тут же «біло-блакитні» отримали можливість для реалізації більшості, але не використовували її. В кінці періоду Андронов прорвався на «п’ятак» і знову вивів ЦСКА вперед — 3:2. У завершальній третині динамівці замість того, щоб відіграватися, лише порушували правила: то за атаку воротаря суперника, то за порушення чисельного складу. Закінчилися спроби відігратися великим штрафом до кінця гри Олексія Цвєткова.

Для ЦСКА це був останній матч перед паузою на Євротур, а «Динамо» попереду ще два матчі, перший із них в найближчу п’ятницю в Череповці проти «Сєвєрсталі».