Хокеїсти «Витязя» в гостях переграли «Северсталь» в матчі КХЛ

Зустріч, що пройшла в Череповці, закінчилася з рахунком 3:2 (3:1, 0:0, 0:1) на користь гостей, у яких відзначилися Олександр Нікулін (4-я хвилина), Антон Корольов (7-а) і Маріо Кемпе (17-я), у господарів — Юрій Трубачов (16-я) і Максим Трунев (48-я).Игроки Витязя. Архивное фотоПідмосковний «Витязь» здобув перемогу над череповецьку «Сєвєрсталь» в гостьовому матчі регулярного чемпіонату КХЛ.

Зустріч, що пройшла в Череповці, закінчилася з рахунком 3:2 (3:1, 0:0, 0:1) на користь гостей, у яких відзначилися Олександр Нікулін (4-я хвилина), Антон Корольов (7-а) і Маріо Кемпе (17-я), у господарів — Юрій Трубачов (16-я) і Максим Трунев (48-я).

«Северсталь» 30 жовтня візьме московське «Динамо», «Витязь» 10 листопада зіграє в Москві зі «Спартаком».