Футболісти «Локомотива» поступилися «Амкару» у матчі Кубка Росії

Московський «Локомотив» не зумів захистити титул володаря Кубка Росії з футболу. Зустріч, що пройшла в Москві на стадіоні «Локомотив», завершилася з рахунком 1:0 на користь гостей, у яких на 56-й хвилині відзначився Георгій Джикия.Игрок Локомотива Максим Григорьев в матче 1/8 финала Кубка России по футболу сезона 2015/2016 между ФК Локомотив (Москва) и ФК Амкар (Пермь) Московський «Локомотив» не зумів захистити титул володаря Кубка Росії з футболу, поступившись у 1/8 фіналу поточного розіграшу турніру пермському «Амкару».

Зустріч, що пройшла в Москві на стадіоні «Локомотив», завершилася з рахунком 1:0 на користь гостей, у яких на 56-й хвилині відзначився Георгій Джикия.

«Амкар» в чвертьфіналі турніру зіграє з московським «Динамо», яке перемогло самарські «Крила Рад» — 1:0. «Локомотив» у фіналі Кубка Росії-2014/15 взяв верх над краснодарською «Кубанню» з рахунком 3:1 у додатковий час.